חברת הנגאובר מתמחה באספקת שירותי בר לאירועים קטנים וגדולים, בפנים ובחוץ ובעצם לכל מקום שבו אתם חוגגים אנחנו נגיע ונהפוך את האירוע שלכם לחגיגה מיוחדת במינה.

צוות הברמנים הוותיק שלנו, בעל ניסיון מקצועי רב במגוון רחב של אירועים, החל מחתונות, אירועי יוקרה שונים, השקות, מסיבות ועוד ואנו יודעים בהחלט להתאים את צוות העובדים שלנו לכל סוג אירוע כך שאתם והאורחים באירוע תזכו לקבל את השירות הטוב ביותר במהלך כל הערב או היום.

שירותי הבר שלנו, כוללים כמובן את הצוות המקצועי, אך כוללים גם שירותי אלכוהול איכותי תוצרת חוץ וכמובן את מגוון הברים המעוצבים הרחב שלנו שיכול להתאים לכל אירוע, בין שהוא נערך בהנגר גדול ומרשים, לובי של מלון יוקרתי או בשדה פתוח בחתונה מצומת.

כל הברים שלנו מעוצבים ומתחוזקים ברמה הגבוהה ביותר ואנחנו מבטיחים לכם כי מלבד האנרגיה החיובית שצוות הבר שלנו ידאג לספק כל הערב, עיצובו ומבנו של הבר ישתלבו באופן מושלם עם העיצוב הכללי של האירוע שלכם.

מאחורינו עומדים אלפי אירועים ואלפי חוגגים וחוגגות שנהנו משירותי הבר שלנו. לא סתם, חברת האנג אובר הפכה עם השנים כשם נרדף לשירותי בר איכותיים ומקצועיים המשתלבים באירוע הגדולים, החשובים והיוקרתיים ביותר בישראל, במגוון אלומות האירועים והכנסים.

בין שאתם מארגנים אירוע קטן או גדול, פתוח או סגור, בטבע או בבית מלון, הבר הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. צוות המומחים שלHangOver ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, להתאים לכם את הבר המתאים ביותר לאירוע שלכם, להעביר את הבר למקום האירוע (גם אם הוא באמצע המדבר) ולאפשר לכם להמשיך לארגן את האירוע בצורה הטובה ביותר.

בואו ליהנות משירות השרת הברים של חברת HangOver חייגו עכשיו 052-2222742 או 0526882264

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ? חייגו אלינו עכשיו 052-2222742 או0526882264 / מלאו את הפרטים בטופס