בחרתם לוקיישן, הזמנתם את כל מי שחשוב והגיע הזמן להתחיל בהכנות הפרקטיות. בשלב הזה אתם מבינים שאתם זקוקים לציוד כדי שתצליחו לתפעל את הבר שלכם באירוע ואתם זקוקים לציוד בר להשכרה, כזה שיהיה איכותי ובמחיר מתאים. התשובה שלכם נמצאת אצלנו.

אנחנו, בהאנגר אובר מציעים לכם , מלבד שירות של בר להשכרה ושירותי בר שיפעלו באירוע שלכם באופן מלא גם יכולת להשכיר ציוד בר לכל אירוע ולכל מטרה, כך שבפועל כל הציוד מגיע עד לאירוע שלכם ולכם רק נותר לתפעל אותו.

הציוד שלנו כולל, ברזי בירה, מקריים, מכונות קפה, מכונות ברד ובעצם כל דבר שתוכלו להעלות על דעתכם שתרצו לפגוש בבר איכותי ומאובזר. אתם תדרשו אומנם לספר את האלכוהול, הפירות והברמנים, אבל, תוכלו להיות בטוחים שהציוד יהיה תקין ואיכותי ואנחנו נהיה שם בשביל כל שאלה או בעיה שתעלה.

ניתן להשכיר קרח לפי משקל  – בשילוב עם השכרת ציוד בר או באופן פרטי – לפרטים חייגו אלינו. 

כל הציוד שלנו עובר בדיקות תקופתיות על ידי טכנאים מומחים, מתוחזק ומנוקה ברמה הגבוהה ביותר בשוק.

בין שאתם מארגנים אירוע קטן או גדול, פתוח או סגור, בטבע או בבית מלון, הבר הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. צוות המומחים שלHangOver ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, להתאים לכם את הבר המתאים ביותר לאירוע שלכם, להעביר את הבר למקום האירוע (גם אם הוא באמצע המדבר) ולאפשר לכם להמשיך לארגן את האירוע בצורה הטובה ביותר.

בואו ליהנות משירות השרת הברים של חברת HangOver חייגו עכשיו 052-2222742 / 0526882264

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ? חייגו אלינו עכשיו 052-2222742 / 0526882264 או מלאו את הפרטים בטופס