איך בוחרים בר אקטיבי לאירועים?

שוק האירועים מתאפיין במידה רבה של דינמיות. הוא נתון לשינויים ולאופניות ועומד בפני תחרות ענפה שמדרבנת את כל הנגועים בדבר להשתנות ולהתעדכן כל הזמן. עם כל האופנות והטרנדים הקיימים, יש דברים שאינם משתנים והם נכונים לכל החלטה שקשורה לאירועים. בחירת נותני השירותים השונים היא זהה ותמיד נעשית על פי אותם משתנים. המאמר הבא מסביר כיצד לבחור בר אקטיבי לאירועים ומציע כמה הצעות פרקטיות.

מה ההבדל בין חתונה לבר מצווה?

כל בחירה של בעל מקצוע או נותן שירותים לחתונה, בר מצווה או אירוע אחר צריכה להיעשות מתוך מחשבה. קחו לכם רגע עם עצמכם או עם מארגני האירוע וחשבו. מה חשוב לכם. בהקשר של בר אקטיבי למשל חשבו על אופי האירוע המתוכנן, גיל המשתתפים, מיקום האירוע, העונה בשנה וכמובן הטעם האישי שלכם. אם מדובר על חתונה בטבע למשל הבחירה שלנו תהיה שונה לעומת חתונה מעונבת ואלגנטית באולם סגור. חתונה ביום ששי בצהריים תכתיב בר שונה מחתונה בערב וכן הלאה.

מי משתתף?

בהמשך חשבו על המשתתפים. אם מדובר באירוע שיש בו הרבה אוכלוסייה צעירה מומלץ לבחור במשקאות ממשפחת המקפיצים. הבר האקטיבי שלכם יהיה מורכב גם מקוקטיילים ממריצים וגם מ"שוטים" של טקילות, וודקה ועוד כיד המלך. באירוע שיש בו הרבה ילדים לעומת זאת נרצה בר אקטיבי רך יותר עם פירות העונה, שיקים קרים ומיצים מתקתקים. באירוע עסקי לעומת זאת נרצה בר אקטיבי מוקפד ומאופק יותר שיכלול קוקטיילים מעודנים ויין איכותי. אחרי שהגדרנו לעצמנו את שני ההיבטים הללו חשוב לשים לב לחברה שנבחר.

תיאום ציפיות

כל נותן שירותים באירוע ובפרט בר אקטיבי חייב להיות אטרקטיבי ואינטראקטיבי עם האורחים, בדגש על סוג האירוע. באירוע עסקי למשל נעדיף אנשי צוות ייצוגיים יותר, ובחתונה נעדיף צוות קליל שישמח את האורחים שלנו. שימו לב לאיכות השירות, בדקו מהי כמות האנשים שיאיישו את הבר האקטיבי, , ווודאו שהם מספיק ידידותיים ומסבירי פנים לאורחים. אם תקפידו למקד את הרצונות שלכם ולהגדיר אותם בצורה ברורה, תוכלו בקלות רבה יותר למצוא את הבר האקטיבי שיתאים לכם עם אנשי הצוות הייצוגיים והאיכותיים ביותר.