השכרת ציוד בר

השכרת ציוד בר – מאיפה מתחילים?

כיום כמעט כל אירוע נעשה בהפקה של ממש וזקוק לתכנון קפדני ביותר בכדי לספק לאורחי האירוע ולכם חוויה בלתי נשכחת. בעולם האירועים תוכלו למצוא חברות רבות בתחום השכרת ציוד בר  לאירועים. שהרי כל מי שרוצה להרים אירוע מהנה, אינו יכול לבצע זאת ללא ציוד המותאם לאירועים. את הציוד ניתן להשכיר אצל חברות המספקות ציוד להשכרה וליהנות מאירוע נפלא ומהנה.

בכל הפקת אירוע ישנו ציוד הכרחי כמו – מערכת תאורה, הגברה, רמקולים למוזיקה ובניהם שירותי השכרת בר אלכוהול שהוא החלק החשוב ביותר בכל אירוע.

השכרת ברים ניידים

ברים ניידים הם פתרון מצוין למי שמעוניין להפיק אירוע בסגנון שונה תחת כיפת השמים בטבע, בחוף הים, בגינה, בחצר בבית פרטי ועוד מקומות שונים. בשנים האחרונות ניתן לראות כי אנשים רבים מעדיפים לצאת מהסטנדרט של חתונה מסורתית באולם ומעדיפים להפיק אירועים בצורה שונה ומיוחדת. השכרת ברים ניידים הוא פתרון מצוין עבורם וניתן להציב אותם בכל מקום אם זה על דשא, חול או כל משטח אחר.

אז איך מתחילים?

בראש ובראשונה יש למצוא חברה המציעה מגוון רב של ברים מעוצבים וגדלים שונים על מנת להתאים את הבר המתאים ביותר לסגנון האולם או בכל מקום אחר וכמובן לכמות האורחים הצפויים להגיע לאירוע. מעבר לכך, רצוי לוודא כי אכן מדובר החברה המעניקה שירות אישי לכל לקוח ולה ניסיון רב בתחום השכרת ציוד לברים.

צוות ברמנים לעניין

בקשו לדעת האם מדובר בברמנים מקצוענים ומיומנים בהכנת קוקטיילים ושהם משרים אנרגיות טובות ובכן יש להם יכולת להדביק אותם לסובבים אותם, ובכן שימו לב ולמידת ההצלחה שלהם להקים את כלל האורחים לרחבת הריקודים. בכל מקרה, יש להתאים את כמות הברמנים על פי גודל האירוע וכמות המוזמנים הצפויים להגיע לאירוע, כך שלא ייווצר מצב שאורחי האירוע ימתינו זמן רב כדי לקבל משקאות אלכוהול.

סוגי אלכוהול והכמות המומלצת

שירותי בר הינם חלק מהותי באירוע, ויכול לשדרג ולעשות את האירוע שלכם למוצלח וטוב ביחס לבר שמציע האולם, אך יש להתאים את סוגי האלכוהול ואת הכמות לאורחי האירוע בחישוב כזה – בערך בקבוק של 750 מ"ל לכל עשרה אורחים. ועל כל שלושה בקבוקי וודקה של 750 מ"ל יש צורך לצייד אותו במקביל גם בארגז משקאות אנרגיה. בהגשה לשולחנות של צעירים, על כל ליטר וודקה יש להוסיף 12 פחיות משקה אנרגיה. מומלץ לגוון כמה שיותר בסוגים שהרי לרוב נשים שותות משקאות עדינים כמו – למברוסקו, שמפניה, פיג'לינג, מרטיני ועוד. שהרי גם הן רוצות ליהנות משתיית אלכוהול באירוע שלכם.

אטרקציות שונות

זכרו כי כמה שיותר אטרקציות באירוע, יבטיחו לכם אירוע שמח יותר ומוצלח יותר. לכן וודאו מראש כי החברה מספקת שירותי ברמנים אשר מסתובבים ברחבת הריקודים, נשנושים על הבר, ועוד אטרקציות שונות במהלך האירוע.

בין שאתם מארגנים אירוע קטן או גדול, פתוח או סגור, בטבע או בבית מלון, הבר הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. צוות המומחים של HangOver ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, להתאים לכם את הבר המתאים ביותר לאירוע שלכם, להעביר את הבר למקום האירוע (גם אם הוא באמצע המדבר) ולאפשר לכם להמשיך לארגן את האירוע בצורה הטובה ביותר.

 

בואו ליהנות משירות הברים הטוב ביותר של חברת HangOver – חייגו עכשיו 052-2222742