"הנגאובר" הוקמה בשנת 96 ע"י גלעד סלע במטרה להחדיר לעולם האירועים "אטרקציה" חדשה, שרותי בר לאירועים. במהרה הפכה "הנגאובר" לאחד מעמודי התווך בתחום ושימשה כמודל לחיקוי ומופת.

כיום "הנגאובר" מאגדת בתוכה מגוון שירותים בתחום הפקות הבר, הפקות אלכוהוליות והפקות בכלל. עמדות בר לפי מטר רץ, ציוד לברים, מקפיאים ומכונות שתייה, ציוד לסביבת הבר ועיצובו, כלים ועזרים לבר מקצועי.

בעזרת הניסיון והידע רב השנים נוכל לספק את המענה המקצועי והיעיל ביותר לכל אירוע, בכל מקום ובכל קנה מידה, ללקוחות פרטיים, למפיקים, מעצבים, חברות הקייטרינג למיניהם, חברות ההפקה וקולגות בתחום.

לרשותכם ציוד רב וחדיש, מעוצב ומשודרג כמידי שנה, מיומנות ואמינות והכי חשוב, רצון!!  רצון לעבוד ביחד איתכם בשיתוף פעולה הוגן ופורה.

הדרך שלנו בעולם האלכוהול, התחילה כשעוד שתו כאן וויסקי עם קולה, וודקה עם תפוזים ושמפניות. מאז ועד היום עברנו 18 שנות פעילות שכללו לא מעט מהפכות בתחום האלכוהול והאירועים בארץ שגרמו לנו לגדול מחברת שירותי בר אקטיבי לחברה המספקת את כל השירותים והמוצרים הדרושים לברים.

היום, הצוות המנצח של HangOver יכול להתמודד עם כל משימה, החל מבר קטן ואינטימי לאירוע פרטי ועד לבר באורך  500 מטר למסיבת רחוב או להפנינג גדול במיוחד כמו פסטיבלים או הופעות. הברים להשכרה ושירותי הבר שלנו יכולים להגיע אליכם, אל כל נקודה בארץ, אפילו אם אתם חוגגים באמצע המדבר, כך שכל מה שאתם צריכים הוא פשוט ליצור אתנו קשר.

הייחוד האמתי שלנו, לא טמון רק בשירותי השכרת הברים שלנו אלא גם בשירותי הבר הייחודיים שאנחנו מציעים. מלבד בניית תפריט אלכוהול ייחודי לכל אירוע שמתבסס על שנים של ניסיון, אנחנו מיומנים במזיגה חכמה שחוסכת ללקוחות שלנו 20%-30% מהעלות המוכרת בשוק, כדי לאפשר ללקוחות שלנו לחגוג כמו שצריך בלי לחשבון על החשבון.

אם עוד לא פגשתם את צוות הברמנים האיכותי שלנו רק נספר שמלבד עשרות אירועים וידע אלכוהולי נרחב, אנחנו מציעים גם שירות ייחודי של ברמנים דוברי שפות מסוימות, כך שהברמן תמיד יוכל לספק את השירות הטוב ביותר לאורחים שלכם בשפה הנוחה לכם.

אין צורך להתעכב. חייגו אלינו עכשיו ל – 0526882264/  052-2222742. קבעו פגישת היכרות אצלנו או אצלכם ובואו ליהנות מחוויית אלכוהול שונה.

צוות HangOver

בין לקוחותינו: