שירותי בר

שירותי בר שישדרגו לכם את האירוע

עד לפני מספר שנים שירותי בר ושירותי בר אקטיבי לא היו מוכרים כלל, לרוב אולמות היו מספקים יינות פשוטים שהוזמנו מראש על ידי בעלי האירוע. כיום חברות רבות מספקות שירותי בר שהם חלק מרכזי במיוחד בכל אירוע מכל סוג ומספקים חווית בר אלכוהול משודרגת בכמה וכמה רמות מכפי שהיה בעבר.

חווית שתייה ברמה אחרת

שירותי בר לחתונות ואירועים שונים לוקחים את חוויית השתייה באירוע צעד אחד קדימה ומשפרים את האווירה כולה ואת נראות האולם על ידי הגשת האלכוהול בצורה יוצאת דופן, כמו – רקדנים המגישים אלכוהול ברחבת הריקודים, חלוקת קרטיבים "מחוזקים" לאורחים ועוד אמצעים להגשת אלכוהול שהופכים את השתייה להרבה יותר מרק שתייה רגילה ואת המושג של שירותי בר ובר אלכוהול, מעבר למה שמצופה.

מטרת כל האמצעים והקישוטים היפים והרקדנים המסתובבים ברחבת הריקודים היא לשפר את חווית השתייה של האורחים במהלך האירוע ולהפוך את האירוע לאירוע עשיר עם בר עם קוקטיילים צבעוניים וחוויה ססגונית שטרם נראתה כמוה. מעבר לשירותי בר, תוכלו להזמין נשנושים אשר ייהנו מהם האורחים בעת הזמנת השתייה כמו – שוקולדים, סוכריות, זיתים, חטיפים מלוחים ועוד.

קרנבל אלכוהול ברחבת הריקודים

כיום הברים מציעים מגוון משקאות נתזים כמו שמפניות ולמברוסקו בטעמים שונים על פי בקשתכם ולפי אופי האירוע המתקיים. בסופו של דבר הכול עניין של טעם ותקציב אישי, וככל שתרבו יותר באלכוהול – הרי זה משובח. המשקאות המוגשים על ידי הברמנים אשר מקפיצים את האירוע בהגשת משקאות נחשקים הנחטפים במהירות על ידי האורחים. מעבר לכך, המשקאות זורמים ללא הרף בכוסות וכלים יפיפיים כמו – דליים ובהם קוקטיילים וקשים רבים המוגשים ברחבת הריקודים להגברת קצב הריקודים . בכלל, שירות בר אקטיבי מוסיף צבע רב לאווירת האירוע באופן משמעותי ומעניק לאורחים הרגשה שהגיעו לאירוע עם בר פרטי משלהם.

חשוב להתאים את המשקאות לאורחים

בכל אירוע בו הנכם מזמינים שירותי בר, יש להתאים את סגנון הבר ואת המבחר לסגנון המוזמנים, בכדי שכולם יוכלו ליהנות ממנו כמה שיותר לדוגמא:

  • אלכוהול לנשים – ישנם משקאות ספציפיים שנשים אוהבות, למשל- משקאות עדינים כמו פיג'לינג, למברוסקו , קאווה ומרטיני שנחשבים לבחירה הטבעית של נשים.
  • אלכוהול לצעירים – לרוב המשקאות הכבדים יותר מתאימים לגברים כמו – ויסקי, וודקה רדבול או וודקה ראשן וטקילה שהם לרוב מתאימים לגברים.
  • אלכוהול למבוגרים – גם לאנשים מבוגרים יותר יש העדפה מיוחדת בבחירת אלכוהול. טעמם של הגברים המתבגרים מבשיל עם הזמן למשקה אצילי שהוא – הקוניאק.
  • לחובבי היינות – ישנם אנשים החובבים יינות יותר מכל מקשה אחר, לכן מומלץ להגיש לאורחים יין משובח ועדיף שני סוגים, אחד לבן ואחד אדום.

בין שאתם מארגנים אירוע קטן או גדול, פתוח או סגור, בטבע או בבית מלון, הבר הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. צוות המומחים של HangOver ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, להתאים לכם את הבר המתאים ביותר לאירוע שלכם, להעביר את הבר למקום האירוע (גם אם הוא באמצע המדבר) ולאפשר לכם להמשיך לארגן את האירוע בצורה הטובה ביותר.

בואו ליהנות משירות הטוב ביותר של הברים של חברת HangOver – חייגו עכשיו 052-2222742