שירותי בר

10 עצות לבחירת שירותי בר איכותיים

אלכוהול הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד מכל אירוע באשר הוא. האלכוהול מחבר בין האורחים, מעלה את המורל ברחבת הריקודים, ותורם רבות לאווירת תוססת ושמחה באירוע. בעלי אירועים גילו בשנים האחרונות את היתרונות הרבים הטמונים בהזמנת שירותי בר איכותיים ואת האווירה התוססת שהבר מוסיף לאירוע.

כאשר בוחרים חברה המספקת את שירות הבר התוססים לאורך כל האירוע – לא בוחרים סתם כך. אלה יש לשים לב לכמה פרמטרים חשובים בעת בחירת החברה, קבלו 10 עצות לבחירת שירותי בר איכותיים:

  1. התרשמות מהחברה בזמן אמת

בחרו את החברה רק לאחר שראיתם והתרשמתם לטובה משירותיה בכמה אירועים בזמן אמת. דבר זה יכול לסייע לכם בבחירת החברה ובהתרשמות כללית משירות הצוות והיחס שלהם לאורחי האירוע, ומשלל האטרקציות אותם החברה מציעה.

  1. אנרגיות הברמנים

בעת הצפייה באנשי החברה, בזמן אמת, שימו לב היטב לאנרגיות שהם משרים סביבם, ליכולת שלהם להדביק את האורחים באנרגיות ולמידת ההצלחה שלהם להקים את כלל האורחים לרחבת הריקודים סביבם.

  1. תיאום כמות המוזמנים

בדקו היטב לגבי יכולת החברה המספקת את שירותי הבר לספק שירות לכמות המוזמנים הצפויים להגיע לאירוע שלכם. שהרי ישנן חברות אשר מחזיקות בציוד מרשים, אך גודל הבר אינו יכול לתת מענה לכלל האורחים שלכם במידה ומדובר בכמות אורחים גדולה במיוחד.

  1. כמות הברמנים

לעיתים ישנם ברים מרשימים עם סוגים מגוונים של אלכוהול, אך כמות הברמנים מצומצמת כך שהאורחים נאלצים להמתין זמן רב לקבלת המשקה שלהם, דבר זה יכול לגרום לאורחים לעוגמת נפש, לכן יש לסכם מראש על כמות הגיונית של ברמנים שישרתו את האורחים לאורך כל האירוע.

  1. יחס אישי לכל אורח

יחס טוב בין ברמנים לאורחים הוא 1 ל-50. ודאו שכל אורח יקבל את השירות הטוב ביותר.

  1. סכמו מראש עם החברה איזה אלכוהול תרצו באירוע

חשוב לסכם מראש עם החברה את סוגי האלכוהול אותם היא תספק באירוע. לדוגמא – אלכוהול תוצרת חוץ או תוצרת מקומית, וודקה או וויסקי, או שניהם.

  1. בדקו אילו אטרקציות מציעה החברה

זכרו כי כמה שיותר אטרקציות שיופנו אל האורחים יבטיחו לכם אירוע שמח יותר ומוצלח יותר. וודאו כי אכן החברה מספקת שירותי ברמנים אשר מסתובבים ברחבת הריקודים, נשנושים על הבר, ועוד אטרקציות שונות.

  1. עיצוב הברים

עיצוב הבר חשוב מאוד ותורם לאווירת המקום רבות. ישנם ברים אשר מעוצבים בקפידה עם תאורה צבעונית, ישנם אשר מגיעים עם במה, בצבעים שונים ועוד עיצובים שונים ומגוונים.

  1. מיקום הבר

מיקום הבר הוא קריטי וחייב להיות מתואם עם צוות האולם, שהרי מקום מרוחק ומוסתר של הבר יכול להוות אי נוחות לאורחים.

  1. ניסיון החברה

וודאו כי אכן מדובר בחברה בעלת ניסיון רב בתחום, ושהיא מספקת ברמנים מיומנים ולא חובבנים.

 

בין שאתם מארגנים אירוע קטן או גדול, פתוח או סגור, בטבע או בבית מלון, הבר הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. צוות המומחים של HangOver ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, להתאים לכם את הבר המתאים ביותר לאירוע שלכם, להעביר את הבר למקום האירוע (גם אם הוא באמצע המדבר) ולאפשר לכם להמשיך לארגן את האירוע בצורה הטובה ביותר.

 

בואו ליהנות משירות הברים הטוב ביותר של חברת HangOver – חייגו עכשיו 052-2222742